5 טיפים לפתרונות אחסון מעוצבים

התאמת פתרונות אחסון לבתים פרטיים היא משימה מורכבת, אשר יש להצטייד במידע מקדים על מנת להצליח בה ברמה הנדרשת. במאמר זה תוכלו לקרוא את הטיפים השמישים ביותר לבחירת כל פתרון אחסון לכל מקום בבית. הסוד בהתאמת פתרון אחסון דקורטיבי בהצלחה בכל מקום תלוי בצורה ובצבע של הרהיט, אבל גם בפרמטרים נוספים של הפונקציונאליות שלו והפרספקטיבה שלו ביחס לחדר. להלן מקבץ הטיפים החם שיעשה לכם סדר בבחירת אלמנטי אחסון לחדרי הבית.

טיפ מס’ 1: הצטיידו במידע על הצבע והצורה של הרהיטים ומידת התאמתם לבית

למזלכם, מידע זה אינו כתוב אלא ויזואלי. יש לפתוח הדמיית מחשב של חנות ארונות ולבחור פתרונות אחסון על פי צורך: ארונות, ויטרינות, מערכות קיר, מתקני נעליים, מתקני חגורות ומתקני עניבות. 

בבחירה, התייחסו לצבע של כל פתרון אחסון ולצורה שלו, השוו לתפאורה הקיימת בבית שלכם והסיקו האם הדברים חופפים מבחינה עיצובית או לא. ניתן להיעזר ביועץ מטעם חברת פתרונות אחסון.

טיפ מס’ 2: התייחסו לאלמנטים של פרספקטיבה

מאד חשוב להחליט לגבי הפרספקטיבה של כל רכיב ריהוט. אם החדר קטן, יש לשים לב לידיות הפרזול ולמסגרות הפלטות שלך כל ארון, ולהיזהר שלא לבחור התקנים עבים מדי שישפיעו לרעה על החדר בשל מיקוד יתר שייווצר בארון או בכל פתרון אחסון אחר. אם החדר גדול, ובחרתם פתרון אחסון עם פרזול דק וקטן, אתם מבזבזים הקצעה שיכולה הייתה ללכת למקבילו העבה והגדול יותר שהיה מטביע את חותמו על עיצוב החדר בעוצמה הנדרשת.

טיפ מס’ 3: קבלו החלטה על אופן פתיחת הדלת בהתקן האחסון

אפשר לבחור פתרון אחסון מעוצב ללא דלתות, בפורמט כוורות מדפים. הדבר מתאים במיוחד לחדרי ארונות. בסלונים יתאימו יותר ויטרינות או מערכות קיר פתוחות אף הן. בחדרי מגורים מקובל להציב ארונות פתיחה עם דלתות נפח או ארונות הזזה עם דלתות מוזזות ימינה ושמאלה, ובכך חוסכות מקום פנוי.

טיפ מס’ 4: השתדלו לבחור בהתקן נוח לשימוש

טריקה שקטה, נצירה של דלת הזזה על מקומה, וגרירה קלה של הדלת מסייעים להגשמת השימוש בפתרון אחסון קל ופשוט. כשאתם בחנות, בדקו את אותם פתרונות אחסון שחשקתם בהם. ייתכן כי תמצאו שם הפתעות של חוסר בנוחות, ואז מומלץ שלא להטיל ספק בתחושתכם אלא לבחור פתרון אחסון שמתאים יותר למה שאתם מחפשים.

טיפ מס’ 5: עצבו את דלת הארון בפורמטים מיוחדים

בארונות פתיחה, ניתן לעצב עם פורמט עתיק ואותנטי לצד עיצוב מודרני המבוסס על מראות, זכוכית ולבן. בארונות הזזה ניתן להטמיע מראה בדלת הקדמית או להשתמש בה להטבעת הדפסה שתיראה כמו תמונת קיר אומנותית. לכו עם הלב שלכם, ובחרו את פתרון האחסון הדקורטיבי והססגוני ביותר לדעתכם.

השארת תגובה