3 טיפים לעיצוב ארונות

במידה רבה אפשר לטעון שהארונות הם העורף הלוגיסטי של הבית. האופן בו הם מעוצבים נועד לשרת מטרות פונקציונאליות ספציפיות . הנה כמה טיפים חשובים שכדאי לקחת בחשבון כאשר בוחרים ארונות.

שיענו לצרכים שלכם

זה אולי נשמע בסיסי אבל בפועל זה לא תמיד מובן מאליו. אנשים עשויים לבחור ארונות מהסיבות הלא נכונות כמו, למשל, בחירה של ארון בגדים מרהיב אבל כזה שצר מלהכיל את כל הבגדים ובסופו של יום הופך לסוג של קולב. תערכו רשימת מלאי מסודרת, תיקחו מידות. תבדקו מה הפתיחה הנוחה והמתאימה לכם, זה נראה כמו משהו קטן, אבל טיפת מחשיבה מוקדמת ומעט דמיון מודרך עשויים לחסוך לכם עגמת נפש קטנה ומעצבנת שתלווה אתכם שנים.

חדר ארונות כקונספט

אם אתם חיים בבית בלי חדר ארונות ועומדים לפני עיצוב מחדש של הבית, אנחנו ממליצים בחום שתשלבו חדר ארונות כחלק מהעיצוב מחדש של הבית. לחדר ארונות יש השפעה סינרגטית על הבית – הוא מייתר את הארונות בחדרי השינה והופך אותם להרבה יותר ‘נקיים’ ומרווחים. כאשר הוא מעוצב ומאובזר נכון הוא מייצר פתרון אידאלי.

תבחרו ספק איכותי

קניית ארון בזול עלולה לעלות ביוקר. לארונות זולים יש נטייה מעצבנת להתפורר ולהתפרק אחרי כמה חודשים. עדיף לקנות ארון מגורם מוסמך בעל מוניטין שזה תחום התמחותו כמו חברת רביירה שכבר שלושים שנה מתמחה בייצור ארונות איכותיים.

מידע נוסף על ארונות ופתרונות אחסון מכל הסוגים תוכלו לקבל בחברת ריביירה. לפרטים: 1-700-700-313

השארת תגובה