שירי ארצי

הי. אני שירי, בעלת סטודיו “שירי ארצי – תכנון ועיצוב פנים” העוסק בליווי, תכנון ועיצוב חללי פנים לבתים, דירות ומשרדים משלב השלד ועד לשלבים הסופיים של הריהוט והאיבזור.

אני מעצבת כבר 20 שנה , בוגרת בהצטיינות של המכללה למנהל ובעלת תואר (B DESIGN) BD – תואר ראשון בעיצוב פנים. כמו כן בעלת תואר BA ביחסים בין לאומיים וסוציולוגיה מהאוניברסיטה העברית ולימודים לתואר שני בתולדות האמנות.
בשנת 2018 אף זכיתי לקחת חלק בנבחרת המעצבים המבטיחים של “בנין ודיור”.

בתכנון ועיצוב הפנים אני משלבת כל יום מחדש שתי אהבות שלי – דיאלוג ושיחות עם בני אדם יחד עם הערכה גדולה לאמנות, יצירה ואסתטיקה.
תהליך העיצוב מתחיל תמיד מהבנת צרכי הלקוח, הגדרת הפרוגרמה הייחודית לפרויקט, תכנון המשלב פונקציונאליות ועיצוב תוך הקפדה על הפרטים ושמירה על המסגרת התקציבית.

התהליך כולל הגדרת צרכים ובנית פרוגרמה, תכנון קונספט רעיוני והמחשתו, תכנית חלוקת חלל והעמדת ריהוט, תכנון ובחירת חומרים והתאמתם לקונספט, הכנת סט תכניות עבודה מפורט כולל שילוב מערכות שונות והטמעת תכניות מיועצים שונים, תכנון פרטי נגרות, בחירת ריהוט לפרויקט (קנוי ומתוכנן), וליווי במהלך ביצוע העבודות בפועל ושמירה על התקציב. אשמח לצאת איתכם לדרך חדשה ומרתקת בבית שלכם החדש או המתחדש.

השארת תגובה