עדי זילברברג

אמא לנעמי ותמר ונשואה לטל. מתגוררת ביקנעם עיר הולדתי ואוהבת להיות במחיצתם של משפחה וחברים…. 

מאמינה מאוד שעיצוב נכון מתחיל ראשית כל מהקשבה, הפנמה ומזיהוי נכון של רצונותיו של הלקוח. לדעתי, מעצב טוב צריך להיות בעל שלוש תכונות דומיננטיות שמנחות אותו בכל פרויקט ופרויקט:

 אינטליגנציה רגשית, ראייה מרחבית רחבה, גמישות ויצירתיות

כאשר מעצב ניחן בשלושת התכונות הללו גם השמיים אינם הגבול עבורו. היכולת להתאים את עצמו לכל לקוח ולכל פרויקט, מחדד את החשיבה ליצירת פתרונות יצירתיים וחדשניים. היכולת לראות את התמונה השלמה עד לפרט האחרון עוזרת לגבש שפה עיצובית כבר מתחילת הפרויקט ואף ליצור את הפריטים הייחודים עבור החלל והלקוח. 

שלוש עקרונות מנחים את משרדי: נקי- אישי- יצירתי

“כשם שכל אדם שונה אחד מהשני כך כל פרויקט לא דומה לאחר. ע”י הקשבה רבה ללקוחותיי, מצליחה לזהות את רצונותיהם ,לזקק אותם ובשיתוף פעולה מלא נגיע לבית האולטימטיבי עבורם…”

משרדי מתמחה בתכנון ועיצוב פנים. אם בשיתוף פעולה עם האדריכל הנבחר מתחילת התכנון ועד תליית התמונה בבית. אם משלב השלד הכולל סט תוכניות לביצוע+ הדמיה תלת מימדית, כל תוכניות הנגרות ועד הלבשת הבית ואם בשיפוץ בית ישן והתאמתו לצרכים החדשים.

כמו כן, מתמחה בסקטור העסקי בתכנון ועיצוב משרדים, בתי מזון ומסחר. עבודה רציפה מול משרדי מיתוג,רישוי עסקים והיועצים השונים. תכנון על פי כלים להגדלת מכירות ועיצוב נכון ליצירת אווירה בהתאם למסר שאותו בית העסק רוצה להעביר.

בעלת תוכנית רדיו- “מעצבים את הצפון” ברדיו עפולה והעמקים כל יום חמישי בין 14:00-15:00.

השארת תגובה