מזל גלבוע

מזל הינה מעצבת פנים בעלת סטודיו  אשר הוקם לפני כעשור. מזל מתמחה בתכנון ועיצוב פנים לדירות יוקרה ופנטהאוזים , בתים ודירות שנרכשו מקבלן  וחללים מסחריים תוך ליווי וייעוץ אישי לכל לקוח.

תהליך ההתקשרות עם לקוחות הסטודיו מתחיל מהגדרת צרכי הלקוח, רצונותיו וחלומותיו.  בשלב השני בונים את הקונספט העיצובי של הבית והחומרים בהם נשתמש וזאת בשיתוף פעולה מלא ובהתחשבות ברצונותיו של הלקוח.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

הפרויקטים של מזל מתחילים במפגש אישי עם הלקוחות באתר  בו עתיד להבנות הפרויקט, השלב הבא הינו גיבוש תוכנית העבודה ותכנונה עד ליצירת הסקיצה ראשונית. בסקיצה זו ניתנת החשיבות וכן תשומת לב רבה ללקוחות להתאים את התכנון  לרצונות ולצרכים, תוך התחשבות בנתוני השטח במידת. עבור כל פרוייקט נבחנות מספר סקיצות, עד לדיוק התכנון על מנת לגבש תכנית העמדה סופית. השלב הבא הינו מסירת תוכניות עבודה לקבלן ולבסוף שלב הרכישות, הסטיילינג והלבשת הבית.

בתהליך העבודה, ניתן דגש לנושא לתאורה ולאווירה שהלקוח מעוניין ליצור בכל חללי הבית, גם הנגרות מקבלת את מלוא תשומת הלב וכן חיפוי הקירות ובחירת אלמנטים דקורטיביים יחד עם בחירת שילובי הצבעים והחומרים בהם יש להשתמש. כמעצבת פנים, מזל מאפשר ללקוחותיה לבחור מבין מגוון תכניות, תכנים עיצובים, צבעים וחומרים אשר יעוררו בהם השראה בעת השהייה בבית או בכל חלל אחר.

 

השארת תגובה