אפרת ואושרת

שתי מעצבות שותפות עצבו בית בראש העין, סגנון קלסי, צלם גדי סארה 
 

היי אנחנו אושרת ואפרת ואנחנו מעצבות פנים. חברנו והקמנו את הסטודיו שלנו מתוך אהבה ותשוקה גדולה ליופי, אסתטיקה, הרמוניה וסטייל.

אנחנו באות מרקע שונה מה שהופך את העבודות שלנו למגוונות וייחודיות. שתינו חיות ונושמות עיצוב ונהנות לתת באהבה מהידע שלנו. 

אנחנו מעצבות לאנשים שונים, והם אלה שמנחים אותנו בעבודתנו – אם זו משפחה גדולה או אנשים שגרים לבד, אם למסודרים ביותר או לאלה שקצת יותר בלגניסטים. 

עיצוב בית בראש העין
עיצוב בית בראש העין
עיצוב בית בראש העין
סגנון קלאסי
ארון פתיחה בחדר ילדים
ארון הזזה בחדר הורים
הקודם
הבא

אם בבעלותכם דירה או בית או גם אם אתם רק שוכרים לתקופה ואתם חולמים להפוך את ביתכם למעוצב ומרגש – אנחנו נלווה אתכם בתהליך, נשמור ונפעל ע”פ מסגרת התקציב ולוחות הזמנים שאתם תגדירו ונהיה שם מעבר לעיצוב שיותאם לכם באופן אישי.

אושרת – מעצבת פנים ובעלת תואר ראשון בתקשורת לשעבר אשת שיווק ובעלת חנויות לבגדי ילדים ואקססוריז, עם התמחות בעיצוב חלונות ראווה. מגיעה מעולם שכולו אופנה וטעם טוב. נשואה ליוני ואימא לאילון, בן ואורי.

אפרת – מעצבת פנים ובעלת תואר ראשון בהיסטוריה של האומנות. מכירה לעומק את המגמות בשוק האמנות ומתמחה בהתאמת תמונות ויצירות אומנות לטעמו האישי והמדויק של כל לקוח. בעלת ניסיון מקצועי רב בהום סטיילינג, תאורה, ניהול וכתיבת מאמרים. כתחביב גם מאמנת כושר אישית בשעות הפנאי.

5 תגובות
 1. Helen K. McKnight הגב

  Distinctively re-engineer revolutionary meta-services and premium architectures. Intrinsically incubate intuitive opportunities and real-time potentialities. Appropriately communicate one-to-one technology after plug-and-play networks.

 2. Linda Boggs הגב

  Appropriately empower dynamic leadership skills after business portals. Globally myocardinate interactive supply chains with distinctive quality vectors.

  • Helen K. McKnight הגב

   Progressively maintain extensive infomediaries via extensible niches. Dramatically disseminate standardized metrics after resource-leveling processes. Objectively pursue diverse catalysts for change for interoperable meta-services.

   • Robert Garcia הגב

    Distinctively re-engineer revolutionary meta-services and premium architectures. Intrinsically incubate intuitive opportunities and real-time potentialities.

 3. Christy Lewis הגב

  Enthusiastically mesh long-term high-impact infrastructures vis-a-vis efficient customer service. Professionally fashion wireless leadership rather than prospective experiences. Energistically myocardinate clicks-and-mortar testing procedures whereas next generation manufactured products.

השארת תגובה