3 סיבות טובות לרכוש ארון לנעליים

אם גם לכם נמאס שהנעליים מסתובבות בבית, הולכות לאיבוד ולעתים אתם אפילו נתקלים בהן ומועדים, אתם צריכים ארון לנעליים. הארון יפתור בעיות רבות אשר היו לנחלת בתים לא מעטים על פי בדיקות שערכנו, ואנו בטוחים שאת מרבית הבעיות אתם כבר מכירים מקרוב.

ארון לנעליים עושה אחת ולתמיד סדר במקום מגוריכם

כאשר יש ארונות נעליים – כבר אין תירוצים שנתקלים בנעליים או לא מוצאים אותן. שמים את כל הנעליים של כל בני הבית או החדר – בארון ואף נעל לא הולכת לאיבוד. בחלק מהארונות ניתן לנצור כל נעל לפתח אחר, ובחלקם – מדובר בסך הכל בארון STORAGE עם מדפים בהם מפזרים אקראית את הנעליים. חשוב לעשות זאת ע המון הגיון ולבצע חלוקות משנה מסוימות כגון – נעלי הילדים מול נעלי המבוגרים, הנעליים הכהות מול הנעליים הבהירות, חלוקה לסוגי נעליים: משחקי כדור, ריצה, לוקסוס, ועוד.

ארון לנעליים שומר על זוגות הנעליים שלכם משחיקה מהירה

כאשר יש לכם נעלי עור החשופות לנזקי שמש או נעלי בד החשופות לכתמים או קרעים, ארון הנעליים שומר עליהן בריאות ושלמות, ללא אבק או סממני בלאי כלשהם. כאשר הנעליים מוגנות מבעד לדלתות, גם אתם יכולים להיות בטוחים שהתקני ההנעלה שלכם נמצאים במקום בטוח ובידיים טובות.

ארונות נעליים לעיצוב הביתי תרומה מכרעת

התרומה העיצובית שבהצבת ארונות לאחסון נעליים היא מכרעת. הצבתו ליד ארון הבגדים הרגיל, או כארון בודד, הצבתו בתוך ארון בגדים כיחידה נפרדת או הצבתו כשווה אליו, בסמוך לו – מאפשרות לכם ליהנות מעיצוב משודרג ויפה, המהווה תוספת מרשימה לתכולת האחסון והריהוט שלכם.

על פי אלו אמות מידה נהוג לבחור ארון לנעליים?

  • כמות זוגות הנעליים שיש בבית המגורים.
  • סוג האחסון הנדרש: כל נעל בנפרד, או פיזור.
  • סוג הארון הנדרש: יחידה בפני עצמה או קניית דלת, מדפים ועבודת חציבה בקיר.
  • עיצוב הארון, צבעו וצורתו בהתאמה לרכיבים האחרים בסביבתו בתוך הבית.

כל אלו מסייעים לכם לבחור ארונות לנעליים באופן משכנע אשר אינו משתמש לשני פנים, וידאג לכל צרכי אחסון רכיבי ההנעלה שלכם – מסנדלים וכפכפים עד נעליים סגורות. גם אתם יכולים להתחדש בארון נעליים חדש: פנו אלינו!

השארת תגובה